Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Chladicí kapalina Sheron Antifreeze Maxi D -30°C, 3L

ředěná chladicí kapalina, balení 3 litry, určena pro nejnovější auta s motory z hliníkových slitin, růžová barva, vyráběna na etylenglykolové bázi, obsahuje organická aditiva, prodloužená výměnná lhůta 5 let

Výrobce Sheron
Číslo dílu 1012046
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SHO A D -30 3
Skladem
odesíláno obvykle ihned
179 Kč
147,93 Kč bez DPH

Chladicí kapalina je naředěna na zámrznost -30°C. Díky tomu odpadají starosti s ředěním. Výrazně nižší pořizovací hodnota. Spotřebitel nemusí vydat mnoho peněz. Chladící kapalina určena pro nejnovější auta s modernímy motory. Chladící kapalina má růžovou barvu. Je vyráběna na etylenglykolové bázi. Obsahuje organická aditiva. Prodloužená výměnná lhůta 5 let. 1l balení je určeno pro běžné dolévání. 3l balení slouží převážně k výměně kompletní náplně.

Chladicí kapalina je naředěna na zámrznost –30°C. Díky tomu odpadají starosti s ředěním. Výrazně nižší pořizovací hodnota. Spotřebitel nemusí vydat mnoho peněz. Chladící kapalina určena pro nejnovější auta s modernímy motory. Chladící kapalina má růžovou barvu. Je vyráběna na etylenglykolové bázi. Obsahuje organická aditiva. Prodloužená výměnná lhůta 5 let. 1l balení je určeno pro běžné dolévání. 3l balení slouží převážně k výměně kompletní náplně.