Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Chránič karbonového rámu Thule 984

chránič karbonového rámu Thule 984

Výrobce THULE
Záruka 60 měsíců
Prodejní kód THU TH984
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
499 Kč
412,37 Kč bez DPH

Thule chránič karbonového rámu je nové příslušenství umožňující bezpečnou přepravu kol s karbonovými rámy. Chránič se namontuje na rám kola a rameno nosiče kol se upevní na chránič. Chránič karbonového rámu distribuuje tlak přes velkou povrchovou plochu, a tím minimalizuje riziko poškození rámu.

Vlastnosti:

  • Vhodný pro všechny typy geometrických rámů a snadno se přizpůsobitelný. Chránič je z měkké TPE gumové vložky, která chrání rám kola proti poškrábání.
  • Chránič karbonového rámu může být použit pouze s nosiči kol Thule, které mají omezovač točivého momentu (př. Thule ProRide 598, Thule EasyFold, Thule EuroClassic G6 a s nosiči kol s příslušenstvím Thule AcuTight 528).

Thule chránič karbonového rámu je nové příslušenství umožňující bezpečnou přepravu kol s karbonovými rámy. Chránič se namontuje na rám kola a rameno nosiče kol se upevní na chránič. Chránič karbonového rámu distribuuje tlak přes velkou povrchovou plochu, a tím minimalizuje riziko poškození rámu.

Vlastnosti:

  • Vhodný pro všechny typy geometrických rámů a snadno se přizpůsobitelný. Chránič je z měkké TPE gumové vložky, která chrání rám kola proti poškrábání.
  • Chránič karbonového rámu může být použit pouze s nosiči kol Thule, které mají omezovač točivého momentu (př. Thule ProRide 598, Thule EasyFold, Thule EuroClassic G6 a s nosiči kol s příslušenstvím Thule AcuTight 528).