FlashLube Heavy Duty Oil Stabiliser, 500ml

balení 500ml, Vysoce účinné aditivum do motorového oleje. Je to stabilizační aditiv s obsahem účinných složek, které zajišťují u nových i starých motorů bezvadnou ochranu proti opotřebení.

Výrobce FlashLube
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód FLA HDOI 500
Prodej skončil
Nelze objednat

Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser

Je vysoce účinné aditivum do motorového oleje. Je to stabilizační aditiv s obsahem účinných složek, které zajišťují u nových i starých motorů bezvadnou ochranu proti opotřebení. Složení našeho olejového aditiva minimalizuje selhání motorového oleje a opotřebení motoru. Aditiv také zvyšuje mazivost oleje a je slučitelný se všemi motorovými oleji.

Olejový aditiv Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser je 100% ropný produkt vyrobený tak, aby u starších motorů, diferenciálů a převodovek vyrovnal opotřebení a u nových opotřebení zpomalil.

Tato směs aditivních přísad umožňuje motorovým a převodovým olejům podržet si vysoký stupeň mazivosti. Aditivum snižuje selhání oleje při vysokých teplotách a také za nejnáročnějších podmínek vydrží olej až o 30% déle.

Motorový olej, který je ošetřován aditivem Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser, nestéká ze stěn válců po vypnutí motoru. Tím je vyloučeno suché startování. To je důležité, protože právě takové chování oleje může být při jinak dobře ošetřeném motoru hlavním důvodem nadměrně velkého opotřebení.

Běžný nový motorový olej je vyroben v toleranci s ohledem na budoucí nové motory. Jakmile se motor opotřebuje, proces opotřebení se výrazně zrychluje, protože olej sám není schopen dostatečně promazat pohybující se části motoru. Toto platí zejména při použití syntetik.

Účinnost olejového aditiva

Olejový aditiv Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser je vyroben pro nové i staré motory. Zatímco menší množství aditiva (až 25 % k poměru oleje) pomůže udržovat nový motor, použití až 30 % u opotřebeného motoru způsobí, že se dostatečně utěsní a usadí pohybující se části motoru, sníží se spotřeba oleje a zamezí se postupujícímu opotřebení motoru.

Flashlube olejový aditiv je doporučován pro automobily nové i ojeté, nákladní automobily, motorová kola, lodě, zemědělský a průmyslový vozový park, do převodovek a diferenciálů.

Návod k použití aditiva:

Přidejte náš stabilizační aditiv Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser do motorového oleje v následujícím doporučeném poměru:

  • Nové benzinové a dieselové motory – přidejte 20 %–25 % (až 1 litr na 4 litry oleje)
  • Starší benzinové a dieselové motory – přidejte 25 %–30 % (až 0,9 litru na 3 litry oleje)

Přidejte Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser přímo do motoru spolu s motorovým olejem, ve chvíli, kdy má motor běžnou teplotu, při běžných provozních podmínkách nebo když měníte olej. Nastartujete a nechte motor běžet asi tak 10 minut, aby se Flashlube Oil Stabiliser mohl dobře promíchat s motorovým olejem.

Použijte olejové aditivum Flashlube Oil Stabiliser pokaždé, když měníte olej nebo filtr.