FlashLube Petrol Injector Cleaner, 1L

balení 1 litr, Aditiv do benzinu je určen ke speciální ochraně vstřikovacích trysek benzinového motoru, má podstatné použití ve všech vozidlech jezdících na benzin. Rovněž sníží výfukové emise a zlepší ekonomickou stránku paliva.

Výrobce FlashLube
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód FLA FP 1
Prodej skončil
Nelze objednat
Hmotnost 1

Flashlube Injector Cleaner:

Aditiv do benzinu je určen ke speciální ochraně vstřikovacích trysek benzinového motoru. Při vývoji tohoto benzinového motorového aditiva Flashlube Injector Cleaner byla využita nejnovější světová technologie Sulphur free Synthetic Injector Cleaner předního výrobce motorových aditiv Flashlube.Výsledkem je bezsirný syntetický čistič vstřikovacích trysek. Na fotografii níže vidíte jedno z řady srovnání. Na levé fotografii je hlava ventilu z motoru, který nebyl ošetřován aditivem Flashlube Injector Cleaner, na pravé fotografii je naopak hlava ventilu, který byl aditivem Flashlube ošetřován.

Flashlube Injector Cleaner je vědecky vyrobená a otestovaná bezsirná syntetická přísada do benzinového paliva (aditivum do benzinu). Toto aditivum je určeno k čištění vstřikovacího systému benzinového motoru. Svými výbornými mazacími vlastnostmi chrání tuto část motoru vašeho vozu a celkový výkon pomáhá udržovat na dlouhodobě špičkové úrovni.

Proč v benzinovém motoru používat motorová aditiva? Se změnami ve složení benzinu v posledních letech – zejména při snížení obsahu síry – váš současný benzinový motor potřebuje více než dříve zvýšenou ochranu, kterou mu zajistí aditiva do benzinu od Flashlube. Vedle komplexní ochrany v podobě aditivního maziva Valve Saver Fluid Flashlube nabízí i aditivní čistič k ochraně trysek – Flashlube Injector Cleaner. Co je jeho účelem?

Nízký obsah síry a olova v moderním benzinu je oproti dříve prodávanému olovanatému benzimu z krátkodobého hlediska vstřícnější vůči přírodě. Bezolovnatý benzin však přispívá k rychlejšímu opotřebení motoru a tím i k větší spotřebě automobilů. Skutečný ekologický efekt tedy dosáhnete až s používáním motorového aditiva, které vašemu benzinu dodá jeho původní mazivost. S pomocí tohoto aditiva do benzinu zároveň udržíte ekologičtější charakter bezolovnatého paliva.

Použití aditiva určeného k čištění vstřikovacích try­sek

Flashlube Injector Cleaner má podstatné použití ve všech vozidlech jezdících na benzin. Automobily s pohonem na všechna čtyři kola. Nákladní auta, autobusy a komerční vozidla. Pro zemědělské, průmyslové a námořní benzinové použití. Je pro každého, kdo chce ušetřit na palivu, zvýšit výkon vozidla a prodloužit životnost motoru.

Výhody:

  • Čistí tryskové a palivové systémy
  • Snižuje náklady na pohonné hmoty
  • Promazává trysky, čerpadla a horní části válců
  • Dodává výborné mazací vlastnosti pro paliva s nízkým obsahem síry
  • Zvyšuje výkonnost
  • Zlepšuje studený start
  • Snižuje škodlivé emise
  • Prodlužuje životnost motoru
  • Ochraňuje proti korozi
  • Způsobuje hladší chod motoru