FlashLube Winter Fuel Formula, 500ml

balení: 500ml, Naftový aditiv do zimního provozu, je určen pro maximální možnou ochranu v chladném počasí (do –40 °C). Zabraňuje mramorování paliva a tvorbě vosku a gelu v naftě. Odolává promrznutí palivového potrubí.

Výrobce FlashLube
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód FLA WFF 500
Prodej skončil
Nelze objednat

Flashlube Winter Fuel Formula

Aditivum Flashlube Winter Fuel Formula se doporučuje používat u všech dieselových motorů v zimním období.

Společnost Flashlube jako přední světový výrobce motorových aditiv vyvinula naftový aditiv Flashlube Winter Fuel Formula do zimního provozu. Speciální aditiv je určen pro maximální možnou ochranu v chladném počasí (do –40 °C). Flashlube Winter Fuel Formula je určen pro dieselové motory s extrémně nízkým obsahem síry.

Zimní aditiv do nafty Flashlube Winter Fuel Formula byl vyvinut s použitím syntetické bio nafty, 100% čistého a obnovitelného zdroje a pomáhá snížit závislost na fosilních pohonných hmotách. Používání bio nafty napomáhá při snižování emisí dopravního prostředku, protože se spaluje čistěji a je bezpečnější při používání, uskladňování a přepravě.

Aditivum do nafty Flashlube Winter Fuel Formula zabraňuje mramorování paliva a tvorbě vosku a gelu v naftě s ultra nízkým obsahem síry. Odolává promrznutí palivového potrubí. Technologie bio nafty zlepšuje mazivost paliva. Zajišťuje snadnější startování v chladném počasí a snižuje jeho selhávání. Zimní aditiva do nafty od Flashlube zlepšují tepelnou stabilitu pro bodový depresor a voskový modifikátor.

Poměr dávkování:

Flashlube Winter Fuel Formula může být přidáván do palivové nádrže před nebo po tankování v poměru 50ml na 50 litrů (1 litr na 1000 litrů dieselového paliva). Společně s pohonnými hmotami použijte aditiva do nafty v chladném počasí, abyste dosáhli nejlepšího účinku. V extrémních podmínkách použijte poměr náplně 100ml na 50 litrů paliva.