Fuchs Silkolene Comp 4 20W-50, 1L

olej motorový syntetický; balení 1 litr; specifikace SAE 20W/50, API SG/SH/SJ, JASO MA

Výrobce Fuchs
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód FUC 20W-50 SC4 1
Prodej skončil
Nelze objednat
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
SAE 20W-50
Specifikace API SG/SH/SJ
Balení 1 litr
Specifikace JASO MA
Takt 4

Olej COMP 4 SAE 20W/50 je motorový olej na syntetickém základě se složením výrazně snižujícím opotřebení, které bylo ověřeno při závodech. Byl vyvíjen, aby zajišťoval vynikající ochranu vysoce zatíženým čtyřdobým motorům silničních i závodních strojů používajících všechny typy paliva od obvyklých až po závodní benzíny.

Olej COMP 4 SAE 20W/50 využívá syntetické estery odvozené o technologie leteckých maziv, které zaručují vynikající ochranu proti opotřebení v širokém rozsahu provozních teplot. Jeho pokročilé povrchové vlastnosti poskytují životně důležitou ochranu pístům i válcům, vačkám i ložiskům a to i během studeného startu, ještě než je dosaženo plného tlaku oleje.

Vynikající tepelná a smyková stabilita oleje COMP 4 zajišťuje „stay-in-grade“ po celou dobu používání. Vysoká pevnost filmu snižuje tření i opotřebení a zaručuje spolehlivost motoru i převodů a dlouhou životnost součástí. Toto vysoce detergentní složení je navrženo tak, aby byla zajištěna čistota vnitřních povrchů motoru a tak dosažena optimální účinnost a spolehlivost motoru.