Hydraulický olej Mobil Hydraulic 10W, 20L

olej hydraulický, balení 20 litrů, specifikace: API CD/SF, Vickers 35VQ25

Výrobce MOBIL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód MOB 10W HYD 20
Prodej skončil
Nelze objednat
Hmotnost 20
Firemní normy Vickers 35VQ25, API CD/SF
Objem balení 20

Popis produktu:

Mobil Hydraulic 10W je vysoce výkonný hydraulický olej vyrobený z vysoce kvalitních základových olejů a vyvážené soustavy aditiv, který je určen pro použití v širokém spektru potřeb hydraulických zařízení. Tento produkt je specificky navržen a využívá efektivní vyváženost bezpopelových dispergačních činidel a metalických detergentů v kombinaci s inhibitory pro kontrolu oxidace, opotřebení, koroze a rzi.

Mobil Hydraulic 10W se používá u celé řady náročných silničních a provozních aplikací. Tento produkt lze úspěšně využívat v nákladní dopravě, povrchové i hlubinné těžbě, stavebnictví a zemědělských činnostech.

Vlastnosti a výhody:

Mobil Hydraulic 10W podává mimořádný výkon v mnoha oblastech použití hydraulických systémů a sestav vyrobených z různých kovů. Díky vysokému viskozitnímu indexu tento produkt také poskytuje efektivní výkon při nízkých i vysokých okolních teplotách. Jeho mimořádná odolnost proti oxidaci podává dobrý výkon při vyšších teplotách a delších provozních intervalech. Vysoké stupně ochrany proti opotřebení přispívají k delší životnosti zařízení a menší poruchovosti. V případě náhodného smíšení je Mobil Hydraulic 10W kompatibilní s ostatními motorovými oleji.

Použití:

  • Hydraulické systémy a sestavy používané u zařízení předních evropských, amerických a japonských výrobců
  • Hydraulické systémy vystavené značně rozdílným okolním teplotám
  • Hydraulické systémy s převody a ložiska, ve kterých se vyžadují dobré vlastnosti proti opotřebení
  • Silniční a terénní aplikace včetně: nákladní dopravy, stavebnictví, hlubinné a povrchové těžby a zemědělství