Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Liqui Moly Čistič dieselového systému motoru, 300ml

balení 300ml, Pro všechny dieselové motory včetně vysokotlakých systémů vstřikování „Common Rail“ a „čerpadlo-tryska“. Rovněž se hodí pro motory vybavené filtry pevných částic. Jednoduše se přidává do nafty v nádrži vozidla.

Výrobce LIQUI MOLY
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód LIQ 5128
Skladem
odesíláno obvykle ihned
169 Kč
139,66 Kč bez DPH

Čistič odstraňuje škodlivé usazeniny z velmi přesně vyrobených součástek, jako jsou např. vstřikovací trysky a vysokotlaké čerpadla, a zajišťuje tak jejich optimální funkci. Zároveň také chrání drahé součástky vstřikovacích systémů pomocí obsažených korozních inhibitorů a zlepšením mazacích vlastností nafty. Čistič zaručuje zachování prvopočátečního výkonu motoru a nízké hodnoty zplodin ve výfukových plynech. Obsah dózy 300 ml stačí maximálně pro 75 l nafty.

Čistič odstraňuje škodlivé usazeniny z velmi přesně vyrobených součástek, jako jsou např. vstřikovací trysky a vysokotlaké čerpadla, a zajišťuje tak jejich optimální funkci. Zároveň také chrání drahé součástky vstřikovacích systémů pomocí obsažených korozních inhibitorů a zlepšením mazacích vlastností nafty. Čistič zaručuje zachování prvopočátečního výkonu motoru a nízké hodnoty zplodin ve výfukových plynech. Obsah dózy 300 ml stačí maximálně pro 75 l nafty.