Motorový olej Castrol EDGE Professional A5 0W-30, 1L

olej motorový, balení 1 litr, specifikace SAE 0W-30, ACEA A1/B1, A5/B5, API SL, ILSAC GF-2, BMW LL-01 FE – VÝPRODEJ !!! SKLADEM POSLEDNÍ 3 KUSY !!!

Výrobce CASTROL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód CAS X 0W-30 EDGEPRO A5 1
Prodej skončil
Nelze objednat

Castrol EDGE Professional A5 0W-30 je syntetický motorový olej s Fluid Strength Technology, který byl vytvořen ve spolupráci se společností Volvo pro nejmodernější 5-ti válcové benzinové a dieselové motory. Jeho unikátní složení zajišťuje zvýšení úspory paliva a životnosti motoru po dobu prodloužených servisních intervalů. Schválen pro použití ve vozech Volvo. Na základě nezávislých testů dosahuje až o 60% vyšší mazací účinnost oproti přednímu konkurenčnímu produktu.

Castrol EDGE Professional A5 0W-30 je syntetický motorový olej s Fluid Strength Technology, který byl vytvořen ve spolupráci se společností Volvo pro nejmodernější 5-ti válcové benzinové a dieselové motory. Jeho unikátní složení zajišťuje zvýšení úspory paliva a životnosti motoru po dobu prodloužených servisních intervalů. Schválen pro použití ve vozech Volvo. Na základě nezávislých testů dosahuje až o 60% vyšší mazací účinnost oproti přednímu konkurenčnímu produktu.

Firemní normy BMW LL-01 FE
Použití oleje motorový
Typ oleje syntetický
Specifikace ACEA ACEA A1/B1, A5/B5
SAE 0W-30
Specifikace API SL, ILSAC GF-2
Balení 1 litr