Motorový olej Castrol EDGE Titanium FST 10W-60, 1L

olej motorový, syntetický, balení 1 litr, specifikace: SAE 10W-60, ACEA A3/B4, API SN/CF, VW 501 01/ 505 00, BMW Approved for BMW M-Models / poslední JEDEN KUS - doprodej

Výrobce CASTROL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód CAS 10W-60 EDGE 1
Prodej skončil
Nelze objednat
Hmotnost 1
Firemní normy VW 501 01/ 505 00, BMW Approved for BMW M-Models
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
Specifikace ACEA A3/B4
SAE 10W-60
Specifikace API SN/CF
Objem balení 1

Popis:

Vývoj v technologii motorů vedl ke zvýšení výkonu a účinnosti motorů, což znamená, že současné motory pracují za těžších podmínek a vyšších pracovních tlaků než kdykoliv před tím. Jediná věc, která udržuje pohyblivé součástky motoru od sebe a brání kontaktu kov na kov, je právě olej. Takže je nutné, aby olej vytvářel dostatečně pevný mazací film, který si udrží svou pevnost po maximální dobu. Oleje řady Castrol EDGE jsou naší nejsilnější a nejpokrokovější řadou motorových olejů. Jejich technologie TITANIUM FST™ zdvojnásobuje pevnost olejového filmu, čímž zabraňuje jeho porušení a snižuje tření.

Použití:

Castrol EDGE 10W-60 je vhodný pro použití v benzinových a dieselových motorech osobních automobilů, kde výrobce předepisuje olej viskozitní třídy SAE 10W-60 a specifikace ACEA A3/B3, A3/B4, API SN/CF anebo dřívější specifikace. Castrol EDGE 10W-60 je schválen pro použití ve vozech BMW řady M, kde výrobce vyžaduje motorový olej viskozitní třídy SAE 10W-60.

Výhody:

Castrol EDGE 10W-60 posílený technologií TITANIUM FST™ poskytuje maximální výkonnost a ochranu vysoce výkonným motorům starších sportovních vozů, ale i nejmodernějším motorům, které pracují pod vyšším zatížením a požadují olej výjimečné výkonnosti a únosnosti mazacího filmu.

  • maximalizuje krátkodobou a dlouhodobou výkonnost motoru
  • snižuje tvorbu úsad a tím pomáhá zlepšovat reakci motoru
  • poskytuje nepřekonatelnou úroveň ochrany při široké škále provozních podmínek a teplot
  • udržuje maximální výkon motoru i za náročných provozních podmínek
  • zvyšuje účinnost motoru (nezávisle potvrzeno)