Motorový olej Castrol Power 1 Scooter 4T 5W-40, 1L

olej motorový, syntetický, balení 1 litr, specifikace: SAE 5W-40, API SL, JASO MB

Výrobce CASTROL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód CAS 4T 5W-40 P1R SC 1
Prodejna: skladem u dodavatele
2 ks dostupné z eshopu následující pracovní den.
Eshop: 2–5 ks
Odesíláno obvykle ihned.
239 Kč
197,51 Kč bez DPH
Hmotnost 1
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
SAE 5W-40
Specifikace API SL
Specifikace JASO MB
Takt 4
Objem balení 1

Popis:

Castrol Power 1 Scooter 4T se Scootek Technology je pokročilý, prémiový motorový olej snižující tření, který byl vyvinut speciálně pro moderní čtyřtaktní motory skútrů. Na rozdíl od konvenčních motocyklů s integrovanou spojkou a převodovkou, skútry používají pro pohon zadního kola převodovku CVT s řemenem. Motor skútru je kompaktnější, ukrytý v karoserii a je provozován převážnou část ve vysokých otáčkách a na plný plyn.

V důsledku toho jsou motory skútrů často více teplotně zatíženy než u běžných motocyklů. Olej Power 1 Scooter s vynikajícími viskozitními vlastnostmi, nízkým tření a Power Release formula je speciálně navržen tak, aby redukoval ztráty třením uvnitř motoru a předcházel zatížení v důsledku vysokých provozních teplot, což umožňuje Vašemu skútru dosahovat plného výkonu s maximální ochranou motoru. Castrol Power 1 Scooter 4T s Power Release Formula je navrženo pro toho, kdo si chce jízdu na svém skútru maximálně užít.

Použití:

Castrol Power 1 Scooter 4T je navržen pro optimalizovanou výkonnost a ochranu současných moderních skútrů, jejichž výrobce vyžaduje motorový olej norem API SJ a JASO MB.

Výhody:

Pokročilý motorový olej pro čtyřtaktní motory skútrů:

  • Power Release Formula pro maximální a udržitelný výkon motoru
  • Žádný kompromis v ochraně motoru
  • Velice dobrá oxidační stabilita oleje
  • Data z motorových testů ukazují, že Castrol Power 1 Scooter 4T 5W-40 akceleruje na maximální rychlost o 4,5 sekundy rychleji než běžný produkt viskozitní třídy SAE 20W-50