Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Motorový olej Mobil 1 Peak Life 5W-50, 60L

olej motorový, syntetický, balení 60 litrů, specifikace: SAE 5W-50, API SM/CF, ACEA A3/B4, MB-Approval 229.3, VW 505 00, Porsche A40

Výrobce MOBIL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód MOB 5W-50 PL 60
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
10 499 Kč
8 676,37 Kč bez DPH
Firemní normy MB-Approval 229.3, VW 505 00, Porsche A40
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
Specifikace ACEA A3/B4
SAE 5W-50
Specifikace API SM/CF
Objem balení 60

Popis produktu:

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je syntetický motorový olej nejvyšší výkonnostní třídy, který motoru poskytuje maximální ochranu proti opotřebení. Koncepce Rally Formula uplatněná v oleji Mobil 1 5W- 50 překračuje požadavky oborových norem a nároky výrobců výkonných přeplňovaných (turbodmychadlem i kompresorem) zážehových a vznětových motorů s technologií víceventilového vstřikování. Mobil 1 Peak Life 5W-50 je zvláště vhodný pro vysoké rychlosti a náročné podmínky spojené s jízdou stylem „brzda – plyn“. Ať už v provozu nebo při závodech, Mobil 1 Peak Life 5W-50 vždy poskytuje mimořádnou kvalitu a výborné mazací vlastnosti.

Vlastnosti a výhody:

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je sestaven ze speciální patentované směsi syntetických základových složek nejvyšší kvality v kombinaci s protioděrovou technologií Supersyn, což je v současnosti nejprogresivnější dostupná technologie aditiv. Spojení vysoké viskozity oleje Mobil 1 Peak Life 5W-50 s touto technologií nabízí flexibilní ochranu motoru a najde uplatnění v mnoha provozních podmínkách. Tento olej překračuje náročné požadavky oborových norem a je schválen několika významnými výrobci automobilů jako provozní náplň. Automobily s olejem Mobil 1 Peak Life 5W-50 pracují spolehlivě a nezávisle na provozních podmínkách či stáří.

Popis produktu:

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je syntetický motorový olej nejvyšší výkonnostní třídy, který motoru poskytuje maximální ochranu proti opotřebení. Koncepce Rally Formula uplatněná v oleji Mobil 1 5W- 50 překračuje požadavky oborových norem a nároky výrobců výkonných přeplňovaných (turbodmychadlem i kompresorem) zážehových a vznětových motorů s technologií víceventilového vstřikování. Mobil 1 Peak Life 5W-50 je zvláště vhodný pro vysoké rychlosti a náročné podmínky spojené s jízdou stylem „brzda – plyn“. Ať už v provozu nebo při závodech, Mobil 1 Peak Life 5W-50 vždy poskytuje mimořádnou kvalitu a výborné mazací vlastnosti.

Vlastnosti a výhody:

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je sestaven ze speciální patentované směsi syntetických základových složek nejvyšší kvality v kombinaci s protioděrovou technologií Supersyn, což je v současnosti nejprogresivnější dostupná technologie aditiv. Spojení vysoké viskozity oleje Mobil 1 Peak Life 5W-50 s touto technologií nabízí flexibilní ochranu motoru a najde uplatnění v mnoha provozních podmínkách. Tento olej překračuje náročné požadavky oborových norem a je schválen několika významnými výrobci automobilů jako provozní náplň. Automobily s olejem Mobil 1 Peak Life 5W-50 pracují spolehlivě a nezávisle na provozních podmínkách či stáří.