Motorový olej Mobil 1 Racing 2T, 1L

olej motorový, syntetický, balení 1 litr, specifikace: API TC, JASO FD, ISO E-GC/E-GD, TISI

Výrobce MOBIL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód MOB 2T 1R 1
Prodejna: skladem u dodavatele
3 ks dostupné z eshopu následující pracovní den.
Eshop: 2–5 ks
Odesíláno obvykle ihned.
299 Kč
247,09 Kč bez DPH
Hmotnost 1
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
Specifikace API TC
Specifikace JASO FD
Takt 2
Norma ISO ISO E-GC/E-GD, TISI
Objem balení 1

Popis produktu:

Mobil 1 Racing 2T je plně syntetický motorový olej nejvyšší kvality pro dvoudobé motory, který překračuje nejpřísnější požadavky na kvalitu mazání těch nejvýkonnějších moderních motocyklů, sněžných skútrů a motorových pil. Je vhodný také k použití ve všech ostatních dvoudobých motorech s nízkým poměrem oleje v palivu, včetně systémů s odděleným mazáním. Olej Mobil 1 Racing 2T se s palivem snadno a rychle mísí.

Vlastnosti a výhody:

Olej Mobil 1 Racing 2T je formulován z vysoce kvalitních, syntetických základových olejů a progresivní kombinace aditiv, která poskytuje motoru mimořádné čisticí schopností, zvláště v oblasti válců a výfukových kanálů, a výjimečnou ochranu proti opotřebení při vysokých teplotách. Aditiva prakticky eliminují tvorbu kouře. Tento olej pracuje i v nejnáročnějších provozních podmínkách.

  • Prodloužená životnost kritických součástí motoru.
  • Snížená spotřeba paliva
  • Čistější motory se projeví prodloužením životností svíček a ventilů, omezením rizika zapečení pístních kroužků a zadření pístů
  • Prodloužená životnost motoru
  • Maximalizuje využití paliva a prodlužuje životnost pístů

Použití:

Olej Mobil 1 Racing 2T je doporučován k mazání dvoudobých motorů nejvýkonnějších motocyklů, sněžných skútrů a motorových pil s nízkým poměrem oleje a paliva. Je ideální pro aplikace, které vyžadují oleje tříd API TC nebo JASO FC. Výrobek podává mimořádný výkon i v nejnáročnějších provozních podmínkách.