Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Motorový olej Shell Helix Diesel Ultra 5W-30, 1L

olej motorový syntetický; balení 1 litr, specifikace SAE 5W-30, API CF, ACEA A3/B3/B4, MB-Approval 229.51, VW 502 00/505 00, BMW LL-01 – DOPRODEJ: POSLEDNI 1 KUS !!!

Výrobce Shell
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SHE X 5W-30 HDU 1
Prodej skončil
Nelze objednat
Firemní normy MB-Approval 229.51, VW 502 00/505 00, BMW LL-01
Použití oleje motorový olej
Typ oleje plně syntetický
Specifikace ACEA A3/B3/B4
SAE 5W-30
Specifikace API CF
Balení 1 litr

Plně syntetický, lehkoběžný motorový olej, využívající jedinečné syntetické základové složky Shell XHVI. Motorový olej Shell Helix Diesel Ultra nově obsahuje speciální čistící aditiva, která zajišťují maximální čistotu motoru a odstraňují i dlouhodobě usazené škodlivé nečistoty a úsady. Díky novému složení je zajištěna dlouhodobá oxidační stabilita oleje a tím prodloužená životnost motoru. Motorový olej rovněž minimalizuje hluk v motoru a chrání ho i při extrémní zátěži dnešního provozu. Je určený pro použití v přeplňovaných i nepřeplňovaných naftových motorech, vybavených systémy přímého i nepřímého vstřikování paliva. Motorový olej Shell Helix Diesel Ultra je doporučen i pro vozy vybavené katalyzátorem výfukových plynů.

Plně syntetický, lehkoběžný motorový olej, využívající jedinečné syntetické základové složky Shell XHVI. Motorový olej Shell Helix Diesel Ultra nově obsahuje speciální čistící aditiva, která zajišťují maximální čistotu motoru a odstraňují i dlouhodobě usazené škodlivé nečistoty a úsady. Díky novému složení je zajištěna dlouhodobá oxidační stabilita oleje a tím prodloužená životnost motoru. Motorový olej rovněž minimalizuje hluk v motoru a chrání ho i při extrémní zátěži dnešního provozu. Je určený pro použití v přeplňovaných i nepřeplňovaných naftových motorech, vybavených systémy přímého i nepřímého vstřikování paliva. Motorový olej Shell Helix Diesel Ultra je doporučen i pro vozy vybavené katalyzátorem výfukových plynů.