Motorový olej Shell Helix Ultra Professional AF-L 5W-30, 1L

olej motorový syntetický; balení 1 litr; specifikace ACEA C1, Ford WSS-M2C934B

Výrobce Shell
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SHE X 5W-30 HDUAFL 1
Prodej skončil
Nelze objednat

NOVINKA!

Tento olej nahrazuje původní Shell Helix Diesel Ultra AF-L 5W-30. Než dojde ke kompletní obměně skladových kusů, může při objednání tohoto oleje dorazit tato i jeho původní verze. Oleje jsou však zcela totožné.

Nejnovější generace plně syntetického motorového oleje Shell, speciálně formulovaného na základě požadavku výrobců automobilu Ford a Mazda, pro dieselové motory vybavené filtry pevných částic vyžadujících motorový olej splňující specifikaci ACEA C1. Vhodný pro standardní i prodloužené výměnné intervaly FORD.

Díky novému složení je zajištěna dlouhodobá oxidační stabilita oleje a tím prodloužená životnost motoru. Motorový olej rovněž minimalizuje hluk v motoru a chrání ho i při extrémní zátěži dnešního provozu. Složení oleje s nízkým obsahem popela (Síry, Fosforu a Sulfátového popela) zajišťuje dlouhou životnost filtru pevných částic a třícestného katalyzátoru. Vhodný pro všechny vozidla vyžadující olej splňující specifikaci ACEA C1.

NOVINKA!

Tento olej nahrazuje původní Shell Helix Diesel Ultra AF-L 5W-30. Než dojde ke kompletní obměně skladových kusů, může při objednání tohoto oleje dorazit tato i jeho původní verze. Oleje jsou však zcela totožné.

Nejnovější generace plně syntetického motorového oleje Shell, speciálně formulovaného na základě požadavku výrobců automobilu Ford a Mazda, pro dieselové motory vybavené filtry pevných částic vyžadujících motorový olej splňující specifikaci ACEA C1. Vhodný pro standardní i prodloužené výměnné intervaly FORD.

Díky novému složení je zajištěna dlouhodobá oxidační stabilita oleje a tím prodloužená životnost motoru. Motorový olej rovněž minimalizuje hluk v motoru a chrání ho i při extrémní zátěži dnešního provozu. Složení oleje s nízkým obsahem popela (Síry, Fosforu a Sulfátového popela) zajišťuje dlouhou životnost filtru pevných částic a třícestného katalyzátoru. Vhodný pro všechny vozidla vyžadující olej splňující specifikaci ACEA C1.

Firemní normy Ford WSS-M2C934B
Použití oleje motorový olej
Typ oleje plně syntetický
Specifikace ACEA C1
SAE 5W-30
Objem balení 1