Motorový olej Valvoline Max Life FE 5W-30, 4L

Akce

olej motorový, částečně syntetický, balení 4 litry, specifikace SAE 5W-30, API SJ, ACEA A1/B1/A5, Ford M2C913A, Ford M2C913B

Výrobce Valvoline
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód VAV X 5W-30 ML FE 4
Prodej skončil
Nelze objednat
Firemní normy Ford M2C913A, Ford M2C913B
Použití oleje motorový olej
Typ oleje částečně syntetický
Specifikace ACEA A1/B1/A5
SAE 5W-30
Specifikace API SJ
Balení 4 litr

MAXLIFE FE 5W-30

První složení, které prodlužuje životnost motoru – Prvotřídní směs motorového oleje, speciálně vytvořená pro uspokojení požadavků motorů s vysokým proběhem..

Pomocí speciálních přísad, jako jsou těsnící a čistící prostředky, motorové oleje Maxlife revitalizují kritické části motoru a dopomáhají tak hladkému chodu motoru po dlouhou dobu.

  • Motorový olej ze syntetické směsi.
  • Zlepšená efektivita paliva.
  • Splňuje specifikace značky Ford.
_____________­________________________­________________________­________________________­____________

MOTOROVÉ OLEJE MAXLIFE:

Přední přípravek prodlužující životnost motoru

Řada motorových olejů Maxlife je speciálně navržena, aby splňovala potřeby motorů, které mají najeto hodně kilometrů. Pomocí speciálních přísad, jako jsou těsnící a čistící prostředky, motorové oleje Maxlife revitalizují kritické části motoru a dopomáhají tak hladkému chodu motoru po dlouhou dobu. Olej Maxlife byl v časopise Lubricants World zvolen produktem roku a byl schválen přední evropskou nezávislou schvalovací organizací TÜV Nord. Motorové oleje Maxlife jsou ideálním produktem pro údržbu po prodeji díky vlastnostem, které zpomalují proces opotřebení a zvyšují výkon a životnost motorů s vysokým proběhem.

Výhody:

  • Snižují unikání oleje – jedinečné přísady zlepšují pružnost těsnění a snižují tak unikání oleje, jeho spotřebu a vytváření usazenin.
  • Nižší spotřeba oleje – moderní přísady minimalizují spotřebu a odpařování oleje.
  • Vyšší ochrana před opotřebením – unikátní přísady na ochranu před třením a opotřebením chrání před potenciálním opotřebením a poruchami.
  • Snížení oxidace – speciální detergenty a další přísady chrání před vytvářením škodlivých vrstev a usazenin, které zahušťují olej.