Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Nabíječka baterií Banner Powertool 3600

plně automatická nabíječka baterií, napětí 12V, nabíjecí proud 3,6A, pro kapacity 1,2–75Ah nabíjení, (až 120Ah udržovací režim), vhodné pro klasické olověné, bezúdržbové, gelové, AGM i Ca/Ca baterie, voděodolná, udržovací režim

Výrobce Banner
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód BAN PT3600
Prodej skončil
Nelze objednat

Nabíječka Banner Powertool 3600 je univerzální multifunkční nabíječka pro nabíjení a udržování baterií v nabitém stavu a dobré kondici.

Je vhodná pro nabíjení a udržování všech dostupných druhů startovacích baterií včetně AGM a GELových. Bez obav může zůstat libovolně dlouho připojen, přičemž baterii efektivně udržuje v nejlepší možné kondici. Praktická je funkce zvýšeného nabíjecího napětí pro použití za chladného počasí. Nabíječ stačí svorkami nebo pomocí přibaleného konektoru připojit k baterii a tlačítkem zvolit požadovaný režim. O vše ostatní pak bude inteligentně a nadmíru bezpečně postaráno.

Nabíječka Banner Powertool 3600 je univerzální multifunkční nabíječka pro nabíjení a udržování baterií v nabitém stavu a dobré kondici.

Je vhodná pro nabíjení a udržování všech dostupných druhů startovacích baterií včetně AGM a GELových. Bez obav může zůstat libovolně dlouho připojen, přičemž baterii efektivně udržuje v nejlepší možné kondici. Praktická je funkce zvýšeného nabíjecího napětí pro použití za chladného počasí. Nabíječ stačí svorkami nebo pomocí přibaleného konektoru připojit k baterii a tlačítkem zvolit požadovaný režim. O vše ostatní pak bude inteligentně a nadmíru bezpečně postaráno.