Nosič lyží Thule SnowPack 7322

Nosič lyží Thule SnowPack 7322

Výrobce THULE
Záruka 60 měsíců
Prodejní kód THU TH7322
Prodejna: skladem u dodavatele
1 ks dostupné z eshopu následující pracovní den.
Eshop: 1ks
Odesíláno obvykle ihned.
2 999 Kč
2 478,37 Kč bez DPH

Thule SnowPack 7322 je nosič pro všechny typy lyží a snowboardů s ložnou plochou 250 mm (2 páry). Navržen tak, aby bylo možné upevnit všechny druhy lyží a prken, včetně širších a s větším vázáním. Thule SnowPack má integrovaný vertikální pružinový systém, který snižuje výšku nosiče během vykládání. Překrývající měkké gumové podložky mohou táké pomoci ke snížení výšky při vykládání.

Vyrazte na hory a přepravte své lyže nebo snowboardy jednoduše a pohodlně. Obojí vám umožní nosič SnowPack 7322. Jde o variantu, která je určena primárně pro 2 páry lyží, které lze v případě potřeba nahradit také snowboardem. To vše díky univerzální konstrukci, která zároveň zaručuje dobré aerodynamické vlastností a minimální vytváření hluku během jízdy.

Snadné a rychlé použití

Při konstrukci nosiče SnowPack 7322 bylo dbáno primárně na jednoduché použití. Integrované vertikální pružinový systém zajistí, že se během vykládání sníží výška samotného nosiče. K tomu napomáhají také měkké gumové podložky, mající stejnou funkci.

Praktičnost nosiče oceníte také ve chvíli, kdy plánujete vaše vybavení sundávat s již navlečenými rukavicemi. Díky dostupnému a dostatečně velkému tlačítku zvládnete samotné otevření jedním jediným stiskem.

Bezpečnost převozu je zaručena

Při použití nosiče SnowPack 7322 se o své vybavení rozhodně bát nemusíte. Díky ultra měkkému gumovému rameni se na něm neobjeví žádné škrábance, nebo šrámy. Díky špičkové konstrukci si můžete
být jisti i bezpečností samotného převozu. To potvrzují i testy City Crash, stejně jako testy TUV. V obou případech tento nosič náročným kritériím vyhovuje.

V bezpečí bude vaše vybavení i před případným zlodějem. Jsou použity dvě varianty zámků, díky kterým zamknete nosič SnowPack 7322 přímo k vašemu vozu a dále lyže či snowboardy k samotnému
nosiči. Vše tak zůstane po celou dobu jízdy i zastávky na svém místě.

Univerzální použití

Nosič lyží a snowboardů SnowPack 7322 je univerzální a hodí se pro všechny typy vaší zimní sportovní výbavy. Díky své konstrukci, ale i výšce je vhodný i pro lyže s vysokým vázáním. Kompatibilní je též s tyčemi s T-drážkou, díky čemuž umožní jednoduchou montáž – tu zaručuje praktický integrovaný systém. K dispozici je též kit pro SquareBar.

Bezpečnost

  • drží lyže a snowboardy bezpečně ultra-měkkým gumovým ramenem, které přilne tak, aby se vybavení nepoškrábalo
  • bezpečně unese silnější moderní lyže a snowboardy. Snižuje výšku nosiče při vykládání díky integrovanému pružinovému systému
  • lyže lze uzakmknout k nosiči a nosič k vozidlu, včetně systému Thule jednoho klíče
  • splňuje přísné bezpečnostní normy (City Crash a TUV)

Snadné použití

  • snadné otevření a zavření i v zimních rukavicích, a to díky velkému tlačítku
  • kompatibilní s nosnými tyčemi s T- drážkou díky integrovanému montážnímu systému (montážní kit pro SquareBar je dostupný jako příslušenství)

Vhodnost

  • eloxovaný hliníkový střešní nosič pro lyže a snowboard určen pro všechny typy lyží a snowboardů
  • přidán prostor pro lyže s vysokým vázáním