Nosič lyží Thule SnowPack 7326 - Poslední kus

Nosič lyží Thule SnowPack 7326 - Poslední kus

Výrobce THULE
Záruka 60 měsíců
Prodejní kód THU TH7326
Prodej skončil
Nelze objednat

Thule SnowPack 7326 je nosič pro všechny typy lyží a snowboardů s ložnou plochou 750 mm (6 párů). Navržen tak, aby bylo možné upevnit všechny druhy lyží a prken, včetně širších a s větším vázáním. Thule SnowPack má integrovaný vertikální pružinový systém, který snižuje výšku nosiče během vykládání. Překrývající měkké gumové podložky mohou táké pomoci ke snížení výšky při vykládání.

Vyrazit na hory s partou přátel nikdy nebylo jednodušší. Pokud hledáte řešení, jak převést až 6 párů lyží, popřípadě je chcete nahradit snowboardy, přijde vám vhod nosič lyží SnowPack 7326. Ten je unikátním nástupcem modelů Thule SnowPro a Thule Deluxe, který splní požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. A to primárně ve své univerzálnosti, jelikož je určený pro snowboardy a lyže jakéhokoliv tipu. Včetně modelů s vysokým vázáním. Jistotou je také vysoká nosnost.

Jednoduchá, ale velmi funkční konstrukce

I když vypadá nosič lyží SnowPack 7326 na první pohled jednoduše, je spojen s mnoha klady. Celkové provedení přispívá k dobré aerodynamice vozu a tedy i k eliminaci nepříjemného hluku. Zároveň splňuje praktické požadavky. Má integrovaný pružinový systém, který společně s gumovými podložkami dokáže snížit váhu nosiče a tím i usnadnit vykládání vaší výbavy. Extra měkké gumové rameno zase zajistí, že se vaše výbava v žádném případě nepoškrábe. Zbývající konstrukce je vyrobena z hliníku, což zaručuje lehkost, ale i odolnost, stejně jako pevnost a tolik vyhledávanou dlouhou životnost.

Kvalitu potvrzují úspěšně absolvované testy

Že je nosič SnowPack 7326 nejenom praktický, ale i bezpečný, to potvrzuje plnění norem, které souvisí s testy CitiCrash a TUV. Díky nim máte jistotu, že jak při běžné jízdě, tak i neočekávané události budou lyže i snowboardu stále pevně umístěny v nosiči. Přesto se nemusíte bát složitého a náročného zavírání, nebo otevírání. Díky praktickému velkému tlačítku to zvládnete j v zimních rukavicích, přímo na parkovišti pod sjezdovkou.

Nechybí tolik praktický systém dvou zámků, kdy můžete proti zlodějům ochránit jak samotný nosič, který zamknete k vozu, tak i lyže, které zamknete do nosiče. Díky kompatibilitě s T-drážkou, nebo kitu pro SquareBar je model snadno kompatibilní s ostatními nosnými tyčemi s dílny Thule.

Bezpečnost

  • drží lyže a snowboardy bezpečně ultra-měkkým gumovým ramenem, které přilne tak, aby se vybavení nepoškrábalo
  • bezpečně unese silnější moderní lyže a snowboardy. Snižuje výšku nosiče při vykládání díky integrovanému pružinovému systému
  • splňuje přísné bezpečnostní normy (City Crash a TUV)

Snadné použití

  • snadné otevření a zavření i v zimních rukavicích, a to díky velkému tlačítku
  • kompatibilní s nosnými tyčemi s T- drážkou díky integrovanému montážnímu systému (montážní kit pro SquareBar je dostupný jako příslušenství)

Vhodnost

  • eloxovaný hliníkový střešní nosič pro lyže a snowboard určen pro všechny typy lyží a snowboardů
  • přidán prostor pro lyže s vysokým vázáním