Nákup na Slovensko

Objednání zboží

Výběr a objednání zboží pro zákazníky ze Slovenska se nijak neliší od běžného objednání v e-shopu. Při vyplnění dodacích údajů si zákazník zvolí jako místo dodání Slovensko.

Doprava přepravní službou

Zboží je zasíláno prostřednictvím přepravní služby. Cena za dobírku a zboží zaslané na Slovensko je zákazníkem zaplacena v Eurech.

POZOR: Akce "doprava zdarma" neplatí pro zboží zasílané na Slovensko.

Cena zásilky

Zboží je možné hradit formou dobírky (platba dopravci při převzetí) nebo převodem, kdy po obdržení platby odešleme zboží.

Cena zboží se odvíjí od aktuálního kurzu CZK/EUR. Výsledná cena se rovná ceně dopravného + ceně zboží, násobeného aktuálním kurzem CZK/EUR v den odeslání.

Cena dopravného při zaslání na Slovensko je 130 Kč vč. DPH (+25Kč v případě dobírky).

Vyjímky z přepravy na Slovensko: Nelze zasílat autobaterie, sudy s oleji. Doprava pro nadrozměrné balíky (delší než 160cm, těžší než 50kg ) nebo neskladné zboží je účtována individuálně dle druhu a množství zboží. O ceně dopravy je zákazník vždy upozorněn předem.

Při platbě převodem je nutné uvést tyto údaje:

ČÍSLO ÚČTU

  • název banky:Fio banka, a.s.
  • směrový kód banky:8330
  • číslo účtu:2400369666
  • název účtu:AUTODÍLY PEMA s.r.o

DPD Parcel shop

Zboží je možné zaslat k osobnímu odběru na výdejní místo DPD Parcel shop. Seznam více než 90 poboček DPD Parcel shop naleznete v košíku při výběru dopravy na Slovensko.

Cena přepravy je 95Kč + 25 Kč včetně dobírky. Je možné zasílat pouze zboží do 20kg a délky 175cm. V případě, že objednávka bude maximální parametry přesahovat, bude zaslána klasickou přepravní službou.

Podmínky nákupu na Slovensko bez DPH

Pokud vyvážíte zboží na Slovensko a jste plátcem DPH na Slovensku, můžete u nás nakoupit zboží bez platby DPH.

Pro nákup zboží bez DPH je nutné uvést DIČ a předem zaslat kopii potvrzení o registraci plátce daně v členském státě EU (v tomto případě na Slovensku).