Plastické mazivo Castrol High Temperature Grease, 400g

víceúčelové plastické mazivo pro vysoké teploty, balení 400g, specifikace: NLGI 2

Výrobce CASTROL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód CAS HTG 400
Prodej skončil
Nelze objednat

Popis:

Castrol High Temperature Grease je vysoce kvalitní plastické mazivo na bázi lithného komplexu, které využívá kombinaci vysoce kvalitního minerálního oleje, patentované technologie plniva a systému speciálně vybraných aditiv umožňující spolehlivě mazat za širokého rozpětí teplot a za různých provozních zatížení, rychlostí a okolních podmínek.

Použití:

Castrol High Temperature Grease je určen pro mazání kluzných a valivých ložisek v automobilových i průmyslových aplikacích. Jeho použití je speciálně zaměřeno na ty aplikace, které jsou provozovány za vyšších teplot, než dovolují limity běžných mazacích tuků na bázi lithného mýdla.

Vynikající termální a mechanická stabilita činí Castrol High Temperature Grease vhodným pro použití v automobilových ložiskách, kde otáčky mohou být vyšší nebo kde prudké dlouhotrvající brzdění může zvyšovat teplotu v náboji kola. Jako specifický příklad lze zmínit osobní automobil vybavený kotoučovými brzdami, stejně tak i autobusy a nákladní automobily.

Castrol High Temperature Grease také nabízí dobrou odolnost vůči vodě a korozi, stejně tak i velmi dobrou schopnost přenášet zatížení, což ho činí vhodným pro všeobecné mazání podvozku vozidla nebo ložisek offroad vozidel, kde převažují extrémní podmínky zatížení.

Výhody:

Castrol High Temperature Grease nabízí následující výhody:
  • Excelentní termální a mechanická stabilita zajišťuje vynikající použitelnost maziva za široké škály teplot, což umožňuje prodloužení intervalů domazávání a snižuje údržbu.
  • Dobrá odolnost vůči extrémním tlakům a ochrana vůči opotřebení nabízí potenciál prodloužení životnosti
  • součástek.
  • Dobrá ochrana vůči korozi.
  • Všestrannost tohoto maziva umožňuje racionalizaci skladových zásob.