Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Převodový olej Elf Tranself NFP 75W-80, 500ml

olej převodový, syntetický, balení 500ml, specifikace SAE 75W-80, API GL4+

Výrobce ELF
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód ELF X 75W-80 TNFP 0,5
Prodej skončil
Nelze objednat
Použití oleje převodový olej
SAE 75W-80
Specifikace API GL-4+
Balení 0,5 litr

Převodový vysokotlaký olej typu SHP (Super High Performance) na bázi syntetické technologie pro velmi zatížené manuální převodovky.

Převodový olej pro převodovky Renault. Výhradní doporučení zejména pro vozidla s převodovkami PXX

Výkonný převodový olej s moderními aditivy pro mazání převodovek vozidel Renault typu „P“ ve vozidlech Vel Satis, Avantime, Espace IV (a Espace 2.0 a 1,9 dci), Laguna 2,2 DT, dci a V6, Megane/Scenic II PK4. Svými vlastnostmi speciálně doporučený pro snadné řazení při chladném počasí a rovněž si uchovává výborné vlastnosti při vysokém tepelném zatížení, kdy zajišťuje jemné řazení a prodlužuje životnost převodových součástí.

Nový Elf Tranself NFP 75W-80 plně nahrazuje původní Tranself TRP,TRX,TRZ

Převodový vysokotlaký olej typu SHP (Super High Performance) na bázi syntetické technologie pro velmi zatížené manuální převodovky.

Převodový olej pro převodovky Renault. Výhradní doporučení zejména pro vozidla s převodovkami PXX

Výkonný převodový olej s moderními aditivy pro mazání převodovek vozidel Renault typu „P“ ve vozidlech Vel Satis, Avantime, Espace IV (a Espace 2.0 a 1,9 dci), Laguna 2,2 DT, dci a V6, Megane/Scenic II PK4. Svými vlastnostmi speciálně doporučený pro snadné řazení při chladném počasí a rovněž si uchovává výborné vlastnosti při vysokém tepelném zatížení, kdy zajišťuje jemné řazení a prodlužuje životnost převodových součástí.

Nový Elf Tranself NFP 75W-80 plně nahrazuje původní Tranself TRP,TRX,TRZ