Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Převodový olej Mogul Trans 90H, 50KG

olej převodový, balení 50 kg sud (= cca 58 litrů oleje), specifikace: SAE 90, API GL-5, VOLVO, MAN 342 typ M-1, MIL-L-2105D

Výrobce Mogul
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód MOG 90H TR 50
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
4 999 Kč
4 131,17 Kč bez DPH
Firemní normy VOLVO, MAN 342 typ M-1, MIL-L-2105D
Použití oleje převodový olej
SAE 90W
Specifikace API GL-5
Objem balení 58

Je určen k mazání extrémně zatížených převodových ústrojí moderních automobilů a ostatní mobilní techniky; je vhodný pro vybrané typy převodů (zejména hypoidní, šnekové apod.) a pro mimořádně těžké provozní podmínky. Je celoročně použitelný, výhodná je jeho aplikace za zvýšených teplot, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek. Používá se i v průmyslových aplikacích (např. extrémně namáhané průmyslové převodovky, pracující za normálních, event. zvýšených teplot).

Je určen k mazání extrémně zatížených převodových ústrojí moderních automobilů a ostatní mobilní techniky; je vhodný pro vybrané typy převodů (zejména hypoidní, šnekové apod.) a pro mimořádně těžké provozní podmínky. Je celoročně použitelný, výhodná je jeho aplikace za zvýšených teplot, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek. Používá se i v průmyslových aplikacích (např. extrémně namáhané průmyslové převodovky, pracující za normálních, event. zvýšených teplot).