Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Převodový olej Mogul Trans ATF DII, 50KG

olej převodový, balení 50 kg sud (= cca 58 litrů oleje), specifikace: GM DEXRON II D, Allison C-4, Ford Mercon, Voith G 607, ZF TE-ML 11A

Výrobce Mogul
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód MOG ATF TR II 50
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
5 149 Kč
4 255,13 Kč bez DPH
Firemní normy GM DEXRON II D, Allison C-4, Ford Mercon, Voith G 607, ZF TE-ML 11A
Použití oleje převodový olej
Objem balení 58

Jako pracovní kapalina v automatických převodovkách (ATF) osobních a nákladních automobilů, autobusů a řady dalších mobilních strojů (stavební, lesní aj.), vyžadujících olej této specifikace. Je vhodný i pro některé další aplikace - používá se např. jako hydraulická kapalina posilovačů řízení, některých hydrostatických mechanismů ve stavebnictví, zemědělství apod., kde je použití kapaliny tohoto typu doporučeno. Výjimečně se používá i v některých aplikacích průmyslových - jako speciální hydraulický olej.

Jako pracovní kapalina v automatických převodovkách (ATF) osobních a nákladních automobilů, autobusů a řady dalších mobilních strojů (stavební, lesní aj.), vyžadujících olej této specifikace. Je vhodný i pro některé další aplikace – používá se např. jako hydraulická kapalina posilovačů řízení, některých hydrostatických mechanismů ve stavebnictví, zemědělství apod., kde je použití kapaliny tohoto typu doporučeno. Výjimečně se používá i v některých aplikacích průmyslových – jako speciální hydraulický olej.