Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Rostlinný olej Castrol Bioraps, 1L

biologicky odbouratelný rostlinný olej, balení 1 litr, specifikace: ÖNORM C 2030, pro mazání lišt všech typů motorových pil včetně elektrických (dle doporučení výrobce pily).

Výrobce CASTROL
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód CAS G BR 1
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
125 Kč
103,30 Kč bez DPH

Speciální výrobek, který je biologicky odbouratelný a nezatěžuje životní prostředí. Tento olej je speciálně vyrobený pro mazání všech typů motorových pil včetně elektrických (dle doporučení výrobce pily). Svou vynikající přilnavostí dokonale chrání a maže řetězy a lišty pil, čímž prodlužuje životnost zařízení a snižuje riziko opotřebení řetězu a spotřebu oleje. Má minimální závislost viskozity na teplotě, proto může být používán celoročně, a to až do teplot -30°C.

Speciální výrobek, který je biologicky odbouratelný a nezatěžuje životní prostředí. Tento olej je speciálně vyrobený pro mazání všech typů motorových pil včetně elektrických (dle doporučení výrobce pily). Svou vynikající přilnavostí dokonale chrání a maže řetězy a lišty pil, čímž prodlužuje životnost zařízení a snižuje riziko opotřebení řetězu a spotřebu oleje. Má minimální závislost viskozity na teplotě, proto může být používán celoročně, a to až do teplot –30°C.