Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Sada šroubováků Teng Tools 7 kusů

Sada 7 ks křížových a plochých šroubováků s dvoukomponentní rukojetí s otvorem pro zavěšení, dřík vyrobený z odolné TT-MV oceli

Výrobce Tengtools
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód TEN 174400101
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
1 090 Kč
900,78 Kč bez DPH

Sada 7 ks křížových a plochých šroubováků s dvoukomponentní rukojetí s otvorem pro zavěšení. Dřík vyrobený z odolné TT-MV oceli.

Teng Tools je největším výrobcem a distributorem nářadí ve Skandinávii. Firma je zaměřena na segment profesionálního nářadí, o čem svědčí i její dodávky do průmyslových podniků jako Volvo, Scania, SKF, ABB a mnoho dalších. V současné době má zastoupení ve více jak 50 zemích po celém světě. Veškeré výrobky splňují nebo překračují potřebné normy ISO/DIN.||V naší nabídce naleznete více než 2500 položek s touto značkou.|Více informací o dodavateli na www.tengtools.com.

Sada 7 ks křížových a plochých šroubováků s dvoukomponentní rukojetí s otvorem pro zavěšení. Dřík vyrobený z odolné TT-MV oceli.

Teng Tools je největším výrobcem a distributorem nářadí ve Skandinávii. Firma je zaměřena na segment profesionálního nářadí, o čem svědčí i její dodávky do průmyslových podniků jako Volvo, Scania, SKF, ABB a mnoho dalších. V současné době má zastoupení ve více jak 50 zemích po celém světě. Veškeré výrobky splňují nebo překračují potřebné normy ISO/DIN.||V naší nabídce naleznete více než 2500 položek s touto značkou.|Více informací o dodavateli na www.tengtools.com.