Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Sheron Rozdvojka do automobilu, 1ks

díky proudovému výstupu 2,5 A je vhodná i pro napájení energeticky náročných zařízení (např. GPS navigace a smartphony).

Výrobce Sheron
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SHO RDA
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
139 Kč
114,87 Kč bez DPH

Rozdvojka obsahuje praktické bezpečnostními doplňky pro případ nutnosti vyproštění z vozidla - napájecí hrot slouží po sundání krytky jako kladívko na rozbití skla, v těle rozdvojky je schován břit na rozříznutí bezpečnostního pásu. Rozdvojka do automobilu zajistí současné napájení dvou samostatných zařízení. Díky proudovému výstupu 2,5 A je vhodná i pro napájení energeticky náročných zařízení (např. GPS navigace a smartphony). Rozdvojku zasuňte klasickým způsobem do zásuvky zapalovače automobilu. Do otvorů rozdvojky vložte nabíječky přístrojů, které chcete nabít. Horní díl rozdvojky je ohebný, dá se nastavit dle potřeby tak, aby si nabíječky vzájemně nepřekážely.

Rozdvojka obsahuje praktické bezpečnostními doplňky pro případ nutnosti vyproštění z vozidla – napájecí hrot slouží po sundání krytky jako kladívko na rozbití skla, v těle rozdvojky je schován břit na rozříznutí bezpečnostního pásu. Rozdvojka do automobilu zajistí současné napájení dvou samostatných zařízení. Díky proudovému výstupu 2,5 A je vhodná i pro napájení energeticky náročných zařízení (např. GPS navigace a smartphony). Rozdvojku zasuňte klasickým způsobem do zásuvky zapalovače automobilu. Do otvorů rozdvojky vložte nabíječky přístrojů, které chcete nabít. Horní díl rozdvojky je ohebný, dá se nastavit dle potřeby tak, aby si nabíječky vzájemně nepřekážely.