Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Sonax Čistič palivové soustavy benzín, 250ml

balení 250ml, přípravek na čištění palivového systému je silná formule, která pomáhá obnovit palivový systém k jeho maximálnímu výkonu, pomáhá čistit karburátor, sání ventilů, sání oběžných kol, průchodů a hlav pístů.

Výrobce Sonax
Číslo dílu 515100
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SON CPSB 250
Skladem
odesíláno obvykle ihned
129 Kč
106,61 Kč bez DPH
Vibrace s tlumičem kmitů
Průměr v mm 155
Sirka v mm 22
Pocet zeber 5

Aditivum do benzínu - čistič palivového systému pro čištění palivového systému, jenž svým složením pomáhá obnovit palivový systém na maximální výkon. Čistí karburátor, sání ventilů, sání oběžných kol a průchodů a hlav pístů. Může být použit se všemi druhy benzínů. Vhodné pro všechny komponenty palivového systému. Odstraňuje silné usazeniny. Chrání benzín-čistí palivové trysky a karburátory. Mírní tvrdé starty, klepání a chvění motoru. Navrací ztracenou sílu a akceleraci.

TIP: Pro správný poměr aditiv aplikujte vždy do plné nádrže.

Aditivum do benzínu – čistič palivového systému pro čištění palivového systému, jenž svým složením pomáhá obnovit palivový systém na maximální výkon. Čistí karburátor, sání ventilů, sání oběžných kol a průchodů a hlav pístů. Může být použit se všemi druhy benzínů. Vhodné pro všechny komponenty palivového systému. Odstraňuje silné usazeniny. Chrání benzín-čistí palivové trysky a karburátory. Mírní tvrdé starty, klepání a chvění motoru. Navrací ztracenou sílu a akceleraci.

TIP: Pro správný poměr aditiv aplikujte vždy do plné nádrže.

OEM čísla (originální čísla automobilky)

MERCEDES-BENZ

166 030 03 03