Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Sonax Čistič vstřikování a karburátorů, 250ml

balení 250ml, Prevence problémů při startování, běhu motoru na volnoběh, slabá odezva motoru na polohu škrtící klapky či a ztrátě výkonu.

Výrobce Sonax
Číslo dílu 519100
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SON CVK 250
Skladem
odesíláno obvykle ihned
135 Kč
111,56 Kč bez DPH
Tazne zarizeni se snímatelnou kulovou hlavou
Tazne zarizeni Vodici tyc - nastr.krizem zespodu
Nosnost přívěsu v kg 1500
Tazna tyc pro naklad (kg) 75
D-hodnota v kN 8,5
Hmotnost ( v kg ) 17
Zkusebni znacka EC

Čistič vstřikování a karburátorů slouží jako prevence problémů při startování, běhu motoru na volnoběh, slabá odezva motoru na polohu škrtící klapky a ztrátě výkonu. Čistí vstřikování a karburátory tak, že splní standardní emisní test. Čistí ventily, zapalovací svíčky a spalovací komory. Odstraňuje zbytky nečistot z palivových rozvodových prvků, vstřikování a sání komor. Vhodný pro všechny systémy palivového vstřikování a všechny benzínové motory a druhy benzínů. Snižuje spotřebu paliva. Působí jako prevence proti rezu a korozi na palivovém systému. Promazává pumpu a vstřikování..

TIP: Pro správný poměr aditiv aplikujte vždy do plné nádrže.

Čistič vstřikování a karburátorů slouží jako prevence problémů při startování, běhu motoru na volnoběh, slabá odezva motoru na polohu škrtící klapky a ztrátě výkonu. Čistí vstřikování a karburátory tak, že splní standardní emisní test. Čistí ventily, zapalovací svíčky a spalovací komory. Odstraňuje zbytky nečistot z palivových rozvodových prvků, vstřikování a sání komor. Vhodný pro všechny systémy palivového vstřikování a všechny benzínové motory a druhy benzínů. Snižuje spotřebu paliva. Působí jako prevence proti rezu a korozi na palivovém systému. Promazává pumpu a vstřikování.. 

TIP: Pro správný poměr aditiv aplikujte vždy do plné nádrže.