Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Traktorový olej Mogul Traktol STOU, 10L

olej pro traktory, balení 10 litrů, specifikace: SAE 10W-30, API CE/SF, API GL-4, MB 227.1, Allison C-4, John Deere JDM J27, ZETOR

Výrobce Mogul
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód MOG TR STOU 10
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
1 199 Kč
990,85 Kč bez DPH
Firemní normy MB 227.1, Allison C-4, John Deere JDM J27, ZETOR
SAE 10W-30
Specifikace API CE/SF
Objem balení 10

Je určen zejména k celoročnímu mazání pohonných a přenosových jednotek moderních, vysoce výkonných traktorů, vyžadujících speciální oleje, případně dalších zemědělských, stavebních event. jiných strojů. Je vhodný jako jednotný mazací olej sloužící současně k mazání motorů (atmosférických i přeplňovaných), mechanických převodů, hydrostatických soustav i tzv. mokrých brzd. Umožňuje provozovatelům této techniky podstatné zjednodušení sortimentu potřebných maziv.

Je určen zejména k celoročnímu mazání pohonných a přenosových jednotek moderních, vysoce výkonných traktorů, vyžadujících speciální oleje, případně dalších zemědělských, stavebních event. jiných strojů. Je vhodný jako jednotný mazací olej sloužící současně k mazání motorů (atmosférických i přeplňovaných), mechanických převodů, hydrostatických soustav i tzv. mokrých brzd. Umožňuje provozovatelům této techniky podstatné zjednodušení sortimentu potřebných maziv.