Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Valvoline Engine Flush, 350ml

obsah: 350 ml, výplach motoru, rozpouští nánosy, čistí motor během pěti minut. Pročišťuje ucpané olejové hadičky, uvolňuje zalepená zdvihátka ventilů, rozpouští usazeniny, které snižují výkon

Výrobce Valvoline
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód VAV A EF 350
Skladem
odesíláno obvykle ihned
115 Kč
95,04 Kč bez DPH

Valvoline Engine Flush rozpouští usazeniny pozvolna, když je motor puštěný na volnoběh, silné usazeniny rozpustí během pěti minut. Engine Flush nepůsobí na tvrdé a lakové usazeniny a neobsahuje chlorovaná rozpouštědla, proto je jeho použití naprosto bezpečné. Engine Flush nepoškozuje těsnění pokud je použit podle návodu. U motorů, které mají proběh 160 000 km a více je doporučeno před použitím zkontrolovat olejový filtr, aby nedošlo k jeho ucpání.

Valvoline Engine Flush rozpouští usazeniny pozvolna, když je motor puštěný na volnoběh, silné usazeniny rozpustí během pěti minut. Engine Flush nepůsobí na tvrdé a lakové usazeniny a neobsahuje chlorovaná rozpouštědla, proto je jeho použití naprosto bezpečné. Engine Flush nepoškozuje těsnění pokud je použit podle návodu. U motorů, které mají proběh 160 000 km a více je doporučeno před použitím zkontrolovat olejový filtr, aby nedošlo k jeho ucpání.