Valvoline High Pressure Lubricant, 500ml

balení 500ml, Aerosol, který vytváří mimořádně silně lepkavou olejovou vrstvu. Velmi účinné složení produktu obsahuje PTFE (teflon) a přísady pro extrémní tlaky, aby chránily kovy před opotřebením při vysokém tlaku, teplotní vlivy a vibracemi.

Výrobce Valvoline
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód VAV A HPL 500
Prodejna: skladem u dodavatele
1 ks dostupné z eshopu následující pracovní den.
Eshop: 1ks
Odesíláno obvykle ihned.
129 Kč
106,61 Kč bez DPH

Špičková účinnost a kompletní ochrana High Pressure Lubricant s PTFE vytváří houževnatý mazací film, který odolává „odstříknutí“ z řetězů a ozubených kol. Čerstvě nastříkaný výrobek zasáhne každý čtvereční milimetr a jeho speciální rozpouštědla pomáhají zanést mazací film do nejmenších štěrbin a tak poskytnout kompletní ochranu.

High Pressure Lubricant chrání kovové části před korozí ve vlhkém, slaném, alkalickém nebo kyselém prostředí. Aditiva pro extrémní tlaky používané v High Pressure Lubricant chrání kovy před opotřebením při vysokém tlaku, při vysoké teplotě, nárazech a vibracích.

Také lze použít k mazání závěsů a zámků garážových vrat, udržuje sekačky na trávu v dobrém stavu a korouhve, aby ukazovaly správným směrem. Produkt neobsahuje silikon.