Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Valvoline Tectyl Bodysafe spray, 600ml

balení 600ml, rozpouštědlový tixotropní antikorozní ochranný prostředek na bázi vosk/asfalt. Je vhodný k aplikaci na spodní části automobilů. Vytváří na povrchu ochranný, pevný, černý, pružný a odolný film, který chrání proti korozním vlivům.

Akce
Výrobce Valvoline
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód VAV TC BS 600
Skladem
odesíláno obvykle ihned
159 Kč
131,40 Kč bez DPH

Maximální účinnosti produktu TECTYL BODYSAFE Spray lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje a okují. Valvoline doporučuje, aby teplota kovového povrchu byla 10 až 35 ° C v době aplikace. Vyhněte se přímému kontaktu přípravku s PVC z důvodu možné neslučitelnosti materiálů.

TECTYL BODYSAFE Spray podává maximální účinnost když se nastříká při teplotě okolí a výrobku 10– 25°C. Před použitím dobře protřepte nádobku s TECTYL BODYSAFE Spray a nástřik proveďte ze vzdálenosti cca 25 cm od povrchu. Vzhledem k tomu, že TECTYL BODYSAFE SPRAY je rychleschnoucí produkt, může to způsobit, „puchýře a popraskání“, pokud je přípravek aplikován v příliš silné vrstvě na jeden nástřik. Valvoline doporučuje provést nástřik jedné vrstvy, počkat 2–3 minuty a pak nastříkat další vrstvu. Takto pokračujte až do dosažení požadované tloušťky filmu.