Valvoline Tectyl ML 550 VC, 1L

balení 1 litr, rozpouštědlový, jantarově zabarvený, antikorozní nátěr na voskové bázi, má dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci. Velmi vhodný jako antikorozní ochranný prostředek na vnitřní stranu dveří a ostatních dutých částí aut.

Výrobce Valvoline
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód VAV TC ML 1
Prodejna: skladem u dodavatele
4 ks dostupné z eshopu následující pracovní den.
Eshop: 2–5 ks
Odesíláno obvykle ihned.
219 Kč
180,98 Kč bez DPH
Hmotnost 1

Maximální účinnosti produktu TECTYL 550-ML lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje a okují. Valvoline doporučuje, aby teplota kovového povrchu byla 10 až 35 ° C v době aplikace.

Je vyroben k použití tak, jak byl dodán. Před použitím zajistěte jednotnou konzistenci. Stálé míchání se obvykle nevyžaduje. V případě, že výrobek zhoustne v důsledku skladování v chladu nebo ztráty rozpouštědla při používání, obraťte se na Valvoline. NEŘEDIT! Nesprávné ředění bude mít vliv na tvorbu filmu, čas schnutí a antikorozní účinnost produktu. Valvoline doporučuje, aby okolní teplota a teplota produktu byla 10 – 35 ° C v době aplikace. Může být aplikován bez-vzduchovým nebo smíšeným stříkáním nebo máčením.