Motorový olej Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30, 55L

olej motorový syntetický, balení 55 litrů, specifikace: SAE 5W-30, ACEA C3, GM DEXOS 2

Výrobce Shell
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód SHE X 5W-30 HUAG 55
Prodej skončil
Nelze objednat

NOVINKA!

Tento olej nahrazuje původní Shell Helix Ultra AG 5W-30.

SHELL HELIX ULTRA Professional 5W-30 AG je špičkový, plně syntetický, lehkoběžný motorový olej, který byl speciálně vyvinut tak, aby překonal náročné požadavky nejmodernějších motorů a poskytoval jim vynikající ochranu.

SHELL HELIX ULTRA Professional 5W-30 AG splňuje specifikace koncernu General Motors (GM-LL-a-025 a GM-LL-B-025) pro použití zvlášť v nejnovějších benzínových a naftových motorech GM s možností prodloužení výměnných intervalů a je také vhodný pro starší typy motorů vyžadující motorový olej viskozity 5W-30.

Nízká viskozita při vysoké teplotě motorového oleje Shell Helix Ultra Professional 5W-30 AG umožňuje při jeho použití výrazné snížení spotřeby paliva a současné zvýšení výkonu motoru. Tento motorový olej je vhodný pro použití v nepřeplňovaných i přeplňovaných benzínových motorech, dále ve vozidlech vybavených víceventilovými motory, kde výrobce připouští používání motorových olejů s viskozitou 5W30.

NOVINKA!

Tento olej nahrazuje původní Shell Helix Ultra AG 5W-30.

SHELL HELIX ULTRA Professional 5W-30 AG </ strong> je špičkový, plně syntetický, lehkoběžný motorový olej, který byl speciálně vyvinut tak, aby překonal náročné požadavky nejmodernějších motorů a poskytoval jim vynikající ochranu.

SHELL HELIX ULTRA Professional 5W-30 AG splňuje specifikace koncernu General Motors (GM-LL-a-025 a GM-LL-B-025) pro použití zvlášť v nejnovějších benzínových a naftových motorech GM s možností prodloužení výměnných intervalů a je také vhodný pro starší typy motorů vyžadující motorový olej viskozity 5W-30.

Nízká viskozita při vysoké teplotě motorového oleje Shell Helix Ultra Professional 5W-30 AG umožňuje při jeho použití výrazné snížení spotřeby paliva a současné zvýšení výkonu motoru. Tento motorový olej je vhodný pro použití v nepřeplňovaných i přeplňovaných benzínových motorech, dále ve vozidlech vybavených víceventilovými motory, kde výrobce připouští používání motorových olejů s viskozitou 5W30.

Firemní normy GM DEXOS 2
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
Specifikace ACEA C3
SAE 5W-30
Objem balení 55