Shop roku 2017 - Hlasovat

Motorový olej Total Quartz INEO First 0W-30, 1L

olej motorový, syntetický, balení 1 litr, specifikace: SAE 0W-30, ACEA C1/C2, PSA B71 2312

Výrobce Total
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód TOT 0W-30 Q IF 1
Prodejna: skladem u dodavatele
5 ks dostupné z eshopu následující pracovní den.
Eshop: více než 5 ks
Odesíláno obvykle ihned.
225 Kč
185,94 Kč bez DPH
Hmotnost 1
Firemní normy PSA B71 2312
Použití oleje motorový olej
Typ oleje syntetický
Specifikace ACEA C1/C2
SAE 0W-30
Objem balení 1

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30: výsledek těsné spolupráce výzkumných týmů Skupiny TOTAL s koncernem PSA.

Skupina TOTAL představuje nový motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela a vlastnostmi vedoucími ke snížení spotřeby: TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30. Olej byl vyvinut v úzké spolupráci s technickým oddělením koncernu PSA a motoristy a v současnosti je již dodáván na montážní linky PSA jako olej pro první plnění. Skupina TOTAL se stala výhradním dodavatelem olejů pro koncern PSA a její výrobky se používají jako první náplně benzinových i naftových motorů nových vozů značek PEUGEOT a CITROËN.*

  • Nejlepší ochrana motoru proti opotřebení a tvorbě sazí podle oficiálních testů PSA,vhodný pro náročné klimatické podmínky až do – 30 °C.
  • Úspora paliva 4,2% oproti běžnému oleji specifikace 5W-40 podle standardu ACEA A3/B4. Snížení spotřeby paliva představuje ujetí více než 1000 km navíc před každou výměnou oleje.
  • Snížení množství škodlivých emisí dosažené zlepšenou ochranou zařízení k jejich snižování, snížení emisí CO2 o 6g / km.
  • Záruka dlouhodobého výkonu a efektivity všech částí motor.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je první a jediný olej homologovaný podle PSA B71 2312 pro poprodejní servis a je oficiálně doporučován v každé uživatelské příručce k novému vozu.

Další plnění motoru stejným olejem, který byl použit pro první plnění v továrně, je nejlepší cestou jak zajistit vozidlu dlouhodobě výkony a udržet náklady na údržbu na nejnižší možné úrovni.