Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2016

Valvoline Tectyl Bodysafe VC, 1L

balení 1 litr, rozpouštědlový tixotropní antikorozní ochranný prostředek na bázi vosk/asfalt. Je vhodný k aplikaci na spodní části automobilů. Vytváří na povrchu ochranný, pevný, černý, pružný a odolný film, který chrání proti korozním vlivům.

Výrobce Valvoline
Záruka 24 měsíců
Prodejní kód VAV TC BS 1
Skladem v externím skladu
odesíláno obvykle ihned
238 Kč
196,68 Kč bez DPH

Maximální účinnosti produktu TECTYL BODYSAFE lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje a okují. Valvoline doporučuje, aby teplota kovového povrchu byla 10 až 35 ° C v době aplikace. Vyhněte se přímému kontaktu přípravku s PVC z důvodu možné neslučitelnosti materiálů.

TECTYL BODYSAFE podává maximální účinnost když se nastříká při teplotě okolí a výrobku 10– 25°C. Vzhledem k tomu, že TECTYL BODYSAFE je rychleschnoucí produkt, může to způsobit, „puchýře a popraskání“, pokud je přípravek aplikován v příliš silné vrstvě na jeden nástřik. Valvoline doporučuje provést nástřik jedné vrstvy, počkat 2–3 minuty a pak nastříkat další vrstvu. Takto pokračujte až do dosažení požadované tloušťky filmu.